Kalorijų skaičiuoklė

Maisto asortimentas:
Apdorojimas:
Ingredientas:
Kiekis: g/ml

Jeigu žmogus susimąstytų, kaip dirba virškinimo sistema, kokių reikia medžiagų ir kokia maisto įtaka organizmui, nepultų visko į save dėti.
Gamta mus apdovanojo: mūsų virškinimo sistema dirba taip, kad mums atrodo, jog bet koks suvalgytas maistas yra gerai.
Energijos gamybos procesas sudėtingas kaip ir kvėpavimo procesas: duokime retą orą ir jūsų energijos gamybos procesas strigs ir taikysis prie situacijos. Jūsų medžiagų apykaita jaus diskomfortą. Ar tai gerai? Stresas yra gerai, kai jis apskaičiuotas ir apgalvotas. Mitybos stresas – dieta duoda maksimalų poveikį organizmui, atimdamas iš jo riebalus, atsargas, kurios palaiko procesus mūsų organizme, lemiančius, kiek efektyviai sintetinami hormonai. Hormonai – tai kuras jūsų organizmui. Jų disbalansas baigiasi vaistų, skirtų organizmui palaikyti, vartojimu.
Pasekmės? Nustojus save kontroliuoti, svoris, tai yra riebalų kiekis, kuris sugrįš, bus gerokai didesnis, riebalai bus tankesni.
Kodėl svarbu taisyklingai maitintis, rinktis tinkamus produktus? Tai būdas ilgai išlikti aktyviam ir darbingam. Juk mes gyvename, o ne egzistuojame. Prastas maistas – tai egzistencijos palaikymas, vedantis prie nuolatinių klausimų, kodėl nėra energijos, kodėl kankina nemiga, kodėl stringa riebalų deginimas pavasarį, kai jis turėtų būti tiesiog natūralus procesas. Viskas, kas blogai pateikta virškinimui, blogai veikia organizmą.
Na, o kaip pasirinkti tinkamai? Pažinkite save, stebėkite save, kiekvienas dirgiklis yra ženklas ir reakcija į maistą. Stresas turi labai didelę įtaką jūsų maisto pasirinkimui. Stresas – tai būdas pažaboti riebalus. Netikite? Pabandykite, kai esate streso būsenoje, taisyklingai maitintis ir jau kitą dieną jausitės geriau, bus sumažėję riebalų. Žinoma, tai nėra būdas mažinti riebalinį audinį, todėl neužsižaiskite ir nesirinkite tokios riebalų deginimo krypties, tai nuves į akligatvį.
Pasirinkau maistą, supratau, kaip jis veikia organizmą, pritaikiau ir pateikiau kitaip nei esate įpratę. Ar tai veikia? O, taip. Manau, žmonių pasiekimai, pastebėjimai, atradimai, susiję su receptais, dažnai šokiruoja, bet taip jau yra – kas daugumai atrodo nesveika, sudėjus su kitu produktu, tampa puikiu maistu jūsų organizmui.
Kuo pasitikėti renkantis maistą? Pirmiausia savimi ir tais, kurie supranta, kodėl taip ir ne kitaip, ir į kiekvieną jūsų klausimą duoda konkretų argumentuotą atsakymą.
Ar tai nėra jums svarbu?

sportoKODAS vadovas

Vitalijus Smackis

Kilti į viršų