Keičiasi oras, šaltis veikia žmogaus organizmą, versdamas kaupti riebalinį audinį, kad būtų apsaugotas nuo šalčio. Žodžiu, kaupiame riebalus, ir labiausiai pasisavinimas vyksta valgant saldžiai. Ne kiekvienas sugeba su tuo kovoti, daugumos neveikia chromas ir arbatos, kurios slopina cukraus poreikį. Išeitis yra papildas, kuris prisidės prie jūsų siekių išlaikyti norimas linijas ar jas tobulinti.
Kas yra HCA (Kambodžos garcinijos ekstraktas)? Tai medžiaga, kuri padeda virškinti ir padidina maisto tyrės masę, taip pat skatina mažiau valgyti, slopina apetitą ir neleidžia kalorijoms pavirsti riebalais. Puikus preparatas sureguliuoti cukraus kiekį kraujyje, sumažinti cukraus poreikį, stimuliuoti kasos funkciją. Virškinimas tampa lengvesnis, sumažėja pilvo pūtimas, pūvančio maisto procesas.
HCA  – veiklioji medžiaga (hidroksicitrinė rūgštis) vaidina svarbų vaidmenį. HCA padeda palaikyti aukštą gliukozės koncentraciją kraujyje, kuri yra signalas smegenims, kad jau yra pasisotinta. HCA blokuoja riebalų sintezę iš maisto angliavandenių, apsaugo nuo per didelio cholesterolio kiekio susidarymo, gerina medžiagų apykaitą ir didina energijos balansą organizme. Naujų riebalų gamybos blokavimas lemia susikaupusių riebalų deginimą.

Kilti į viršų